На Львівщині затримали підозрюваного в шахрайстві з оформленням авто на єврономерах: обманув 120 людей

0
3404

Співробітники поліції затримали у Львівській області підозрюваного в шахрайстві з митним оформленням автомобілів на європейських номерах, повідомляє відділ комунікації головного управління Національної поліції у Львівській області.

За даними поліції, до правоохоронних органів надійшло 120 заяв від жителів чотирьох областей Західної України про шахрайські дії чоловіка, який назвався митним брокером – він обіцяв провести митне оформлення автомобілів на європейських номерах, брав у потерпілих від 2 до 4 тисяч доларів США і не виконував своїх обіцянок.

“Поліція встановила, що до злочину причетний 38-річний житель Яворівського району Львівської області. Загальна сума збитків потерпілим перевищила 8,5 млн грн. Чоловік переховувався від слідства і був оголошений в розшук. Зараз його затримали і висунули підозру в шахрайстві”, – розповів начальник головного управління Національної поліції у Львівській області Валерій Середа.

За даними поліції, суд обрав для підозрюваного запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на 35 діб та визначив суму застави – 3,842 млн грн.