У понеділок правоохоронці затримали 53-річний місцевого мешканця, раніше вже судимого за наркозлочини. Він збував на території району нарковмісні таблетки «Субітекс» та психотропну речовину PVP.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Львівської області.
Сьогодні 24 січня в помешканні чоловіка правоохоронці під час обшуку виявили та вилучили кристалічну речовину білого кольору, ззовні схожу на PVP, а також інші речові докази.
Усе вилучене скеровано на експертне дослідження.
Самбірчанина затримано у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України, невдовзі суд обере йому запобіжний захід.
Слідчі територіального підрозділу поліції повідомили затриманому про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст.307 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна.
Досудове розслідування триває.