На Львівщині побудують швидкісний автобан, який стане частиною GO Highway

0
3893

В Укравтодорі готують ТЕО та проектну документацію на реконструкцію  дороги М-09 на ділянці Львів – Тернопіль, яка стане першою частиною GO Highway.

Про це повідомляє Укравтодор.

У межах цього проекту опрацьовується також питання будівництва нової з’єднувальної  дороги між трасами М-06 та М-09. Розглядається можливість, що нове шосе буде відгалужуватися від М-06 біля с.Загірці та вливатиметься у швидкісне шосе Львів – Тернопіль біля м. Золочів. Орієнтовна протяжність нової дороги становитиме  20 км.

Таке рішення дозволить зменшити навантаження на трасу М-06 на ділянці Броди – Львів, а водіям, які прямують з боку Рівного в напрямку Львова, – заощадити до 25-30 хвилин часу на кожній поїздці.

Остаточне рішення щодо будівництва нової з’єднувальної  дороги між трасами М-06 та М-09 буде прийнято після підготовки ТЕО.

Новий європейський автобан  Львів – Тернопіль, який стане першою частиною GO Highway, передбачає реконструкцію 57 км існуючої  дороги з її розширенням з 2 до 4 смуг та будівництво 55 км нових об’їзних доріг населених пунктів.

Проект буде реалізовано за кредитні кошти.