На Львівщині п’ятий день поспіль у лісі шукають 59-річну жінку (ФОТО)

0
212

У Жовківському районі, що на Львівщині, вже п’ятий день шукають 59-річну мешканку села Добросин Галину Сумик. Жінка ще 29 червня поїхала з сусідами до лісу збирати чорницю та загубилася. До її пошуку залучили усі служби, родичів, волонтерів та мешканців села, однак усі зусилля наразі не дали результату.

Про це повідомляє zaxid.net, передає “Цинічний Львів”.

Невістка Мирослава розповіла, що 59-річна Галина Сумик у понеділок, 29 червня, вранці поїхала з сусідами автомобілем до лісу у село Пирятин по чорниці. Жінка мала з собою два відра, коли одне назбирала пішла по інше. Так сталося, що вона відлучилася від людей, з якими приїхала до лісу, і загубилася. Зараз про те, де перебуває Галина Сумик, нічого невідомо.

До пошуку жінки залучили надзвичайників, волонтерів з собаками, поліцію, родичів, односельців.

Зі слів Мирослави, близько обіду у день зникнення жінка зателефонувала родичам, попросила за нею приїхати, думала, що сусіди її залишили і поїхали.

“Вона вийшла у якомусь боці лісу і не знала місцевості. Потім сказала, що йде по корову, згодом казала, що десь біля лікарні. Ми подумали, що з нею щось не те, що вона теке говорить. Вона в лісі, а там же лікарні нема”, – розповіла Мирослава.

Згодом жінка на телефонні дзвінки не відповідала, а далі телефон розрядився і з нею більше не було зв’язку.

Зі слів невістки, свекруха здорова, ніколи раніше не мала проблем з психікою чи провалів у пам’яті. Спершу родичі самостійно намагалися знайти Галину Сумик, а вже увечері в день її зникнення звернулися в поліцію.

Мирослава припускає, що свекрусі могло раптово стати погано. “Швидше за все, їй стало погано і вона десь впала і лежить. Швидше за все, щось сталося”, – вважає Мирослава.

У поліції Львівщини підтвердили, що зниклу жінку шукають вже п’ятий день. Що з нею могло трапитися, наразі невідомо.

Усіх, кому щось відомо про місце перебування Галини Сумик, просять повідомити на лінію 102 або за телефоном: 097 028 1758.

Особливі прикмети жінки: зріст 165 см, очі зелено-карі, середня тілобудова, волосся світло-русе з сивиною. Було одягнена у біло-жовтий комбінезон типу дощовика та гумові чоботи. З собою мала біле або прозоре відро та телефон Nokia.