На Львівщині п’яний солдат зарізав старшину

0
675

Минулими вихідними в одній з військових частин у Львівщині сталася трагедія. Там від рук товариша по службі загинув військовослужбовець.

Повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на ТСН.

Це сталося в суботу, 15 лютого. У позаслужбовий час у гуртожитку військової частини п’яний солдат-контрактник штрикнув ножем старшину. Той помер через добу, так і не отримавши кваліфікованої медичної допомоги, бо інцидент намагалися приховати командири.

“Посадові особи військової частини приховали факт злочину на території військової частини. Командування не повідомило про подію правоохоронцям та не забезпечило кваліфікованої медичної допомоги потерпілому. Наразі тривають слідчі дії”, – розповіли в пресслужбі Державного бюро розслідувань.

Справу розслідують слідчі львівського управління ДБР, процесуальне керівництво здійснює прокуратура Львівського гарнізону Західного регіону України, а оперативний супровід – головний відділ військової контррозвідки СБУ за сприяння працівників Західно-територіального управління військової служби правопорядку. У центрі уваги правоохоронців перебуває не лише вбивство, а й умисне невиконання офіцерами службових обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки.