На Львівщині ОВК у 119 виборчому окрузі очолила особа, запідозрена у корупції

0
1744

10 червня на сайті ЦВК оприлюднено постанову, якою зокрема припинено за поданням «Народного фронту» повноваження голови комісії Галини Василевської та призначено головою Віктора Лавріна.

Про це повідомляє громадська організація на своїй сторінці у facebook.

Громадські активісти вважають, що Віктор Лаврін є “людиною” голови облради Олександра Ганущина і відданим виконавцем його волі. Також активісти підозрюють, що склад ОВК переформатовують на догоду нардепу від «Народного фронту», кандидатові в депутати Михайлові Бондару.

“Очевидно, що він (Віктор Лаврін – ред.) не перебірливий у своїх політичних вподобаннях. Адже досі представляв “Громадянську позицію” Анатолія Гриценка, є депутатом Бродівської райради від цієї політичної сили, хоч це йому не завадило на минулих президентських виборах працювати головою ОВК від Порошенка, а зараз – від “Народного фронту”. Відомо також, що Лавріна запідозрили в корупції. Зараз у Бродівському районному суді на розгляді справа про порушення законодавства при закупівлі, де правопорушником зазначений Лаврін Віктор Іванович”, – йдеться у повідомленні.