На Львівщині на коронавірус захворіли дві багатодітні матері, які між собою не знайомі

0
561

У Самборі на COVID-19 захворіли дві багатодітні мами, які між собою не знайомі. Також тести фіксуюють захворювання у людей, в яких не було жодних симптомів.

Про це повідомляє “Цинічний Львів” з посиланням на “Високий Замок”.

Звідки з’явився та як поширювався коронавірус на Самбірщині читайте далі.

Як відомо, Самбір та Самбірщина тривалий час були вільні від коронавірусу. Та, видно, врекли ситуацію. Якийсь заїжджий зі сходу України чоловік, зі слів головного лікаря Самбірської ЦРЛ Богдана Марчука, бомжуватого вигляду, перебував у Самборі протягом місяця, а потім поїхав у Дрогобич і саме там у нього знайшли небезпечний вірус. Секретар міської ради Юрій Дмитришин розповів, що у того чоловіка, який опинився в Дрогобичі, не було явних симптомів коронавірусу, але йому потрібен був якийсь документ, а його не давали без проходження тесту. Пройшов і у нього виявили короновірус.

Самбірські медики почали перевіряти людей, з якими контактував заїжджий чоловік. З’ясувалося, що він жив у багатодітній сім’ї, хата якої слугує таким собі пристанищем для невеличкої групи певної релігійної громади. У цій сім’ї дев’ятеро дітей і мати, вагітна десятою дитиною… Жінка пройшла обстеження. Вона і стала першою у Самборі, хто «зіпсував» благодатну статистику. Тепер обстежують усіх контактних осіб. Такий же попередній тест з підозрою з’явився й у іншої вагітної жінки, яка також є мамою у багатодітній сім’ї, але дві вагітні жінки одна з одною незнайомі. Тому виникло припущення, чи, бува, не зустрілися жінки десь у медичному закладі?

Перші випадки хвороби зафіксували і у Самбірському районі. В одному зі сіл мешкає жінка, яка працює медсестрою у кардіологічному центрі у Львові. Очевидних симптомів вона не мала, але усі медики проходили тест, і у неї виявили вірус.