На Львівщині місцевий підприємець посеред білого дня влаштував стрілянину з рушниці(ФОТО/ВІДЕО)

0
1381

У вівторок, 16 червня, у центрі Дрогобича виник конфлікт між двома місцевими підприємцями, який завершився перестрілкою. Інцидент стався близько 13:00 на території колишнього садочка «Журавлик», що на вул. Грушевського, 9.

Як передає “Цинічний Львів” про це повідомляє місцевий сайт 03244.

Як зазначено в інформації, конфлікт виник на території колишнього садочка між двома підприємцями. Місцевий підприємець Артур Лагодич пробував завезти на територію, через яку триває судовий конфлікт між його батьком Миколою Лагодичем та ще одним місцевим підприємцем, білборди. За свідченням очевидців, також на місце події прибув і сам Микола Лагодич, який мав при собі зброю. Під час конфлікту пролунало кілька пострілів у повітря.

За свідченням очевидців події, на підмогу Артуру Лагодичу на місце конфлікту прибув його батько, котрий прихопив з собою зброю. Як стверджують перехожі, під час конфлікту пролунало кілька пострілів у повітря.

На місце події прибула поліція, котра вилучила зброю та розпочала з’ясування усіх обставин конфлікту.

Відео очевидців з місця події

Нагадаємо, між підприємцями М. Лагодичем та Я. Соломчаком і І. Добрянським триває затяжний  судовий конфлікт, стосовно право власності на земельну ділянку та приміщення колишнього дитячого садочку.

Земельна ділянка колишньої дитячої установи належить Дрогобицькій міський раді, а право постійного користування належить ПАТ “Дрогобицький завод автомобільних кранів”.

Ігор Добрянський з Ярославом Соломчаком уклали угоду з автокрановим заводом, яка дозволяє їм будівництво ТЦ на частині земельної ділянки. Однак, автомобільне підприємство не мало права укладати таку угоду без дозволу міської ради, оскільки не є власником землі.

Приміщення ж колишнього садка придбала родина Лагодичів і теж претендує на земельну ділянку.