На Львівщині мешканці на власних городах качають нафту

0
2520

Містечко Борислав, що на Львівщині, здавна славилося своїми запасами нафти. Про Борислав свого часу писав Іван Франко у однойменному романі. Схоже, нафта на цих землях ще не перевелася, тож гріх не скористатися таким дарунком природи – вирішили кмітливі бориславчани і взялися безпосередньо на власних городах самотужки качати із землі чорне золото, придбавши і встановивши необхідне обладнання.

Обійстя одного із таких запопадливих господарів зняв на відео народний депутат Віталій Купрій.

«Я бачив-бачив, але таке. Відвідав славне місто нафтовиків Борислав.

Місцеві жителі розповідають, що саме звідсіля Австро-Угорська імперія почала постачати пальне для своїх двигунів внутрішнього згоряння. «Бориславнафтогаз» в занепаді.

Але підприємницька приватна ініціатива дає свої плоди.

Прямо на городі один з мешканців міста пробурив скважину, встановив необхідне обладнання і качає нафту!

Що тут сказати, молодець. Показує державі як треба працювати.», – написав Купрій під відео.

Я бачив-бачив, але таке. Відвідав славне місто нафтовиків Борислав.Місцеві жителі розповідають, що саме звідсіля Австро-Угорська імперія почала постачати пальне для своїх двигунів внутрішнього згоряння. "Бориславнафтогаз" в занепаді. Але підприємницька приватна ініціатива дає свої плоди.Прямо на городі один з мешканців міста пробурив скважину, встановив необхідне обладнання і качає нафту!Що тут сказати, молодець. Показує державі як треба працювати.

Geplaatst door Віталій Купрій op Zaterdag 11 maart 2017