На Львівщині майже 250 закладів порушили карантин: яке покарання на них чекає? (ФОТО)

0
1412

Сьогодні, 14 листопада, на Львівщині 248 магазинів і закладів громадського харчування порушили карантин “вихідного дня”. Діяльність кожного з них припинила поліція.

Про це інформують у відділі комунікації поліції Львівської області, передає “Цинічний Львів”.

На керівників та громадян, які не реагували на зауваження поліцейських та не припиняли правопорушення, складено 54 адміністративних протоколів за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Санкція статті передбачає покарання – штраф на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних доходів громадян та на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Загалом у Львові та в області працює 112 рейдових груп – правоохоронці виявляють та реагують на усі повідомлення про порушення карантину, проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу з громадянами та керівниками суб’єктів господарської діяльності.

“Поліція Львівщини вкотре закликає громадян та керівників суб’єктів господарської діяльності суворо дотримуватись карантинних заходів.” – закликають поліцейські.

Нагадаємо, у ЛОДА попередили, що підприємців-порушників карантину штрафуватимуть.