На Львівщині керівникові офісу Єврокомісії представили проєкт Lviv Smart Region

0
1124

За сприяння Львівської обласної ради та торгово-промислової палати “Італія-Україна”  представники громадськості Львівщини зустрілися з керівником офісу Єврокомісії з підтримки зовнішніх мікро та макропроектів ЄС професоркою Франческою Баллалі. 

Про це інформує ЛОГО “Центр ініціатив Львівщини”.

На зустрічі обговорили впровадження та розробку першочергових е-рішень для Lviv Smart Region (керівник Остап Лопата). Зокрема, були представлені бюджетні модулі для Львівської ОДА, проєкт “Електронний кабінет поліцейського офіцера громади” (керівник Оля Котовська) та Lviv Smart Pablic ECO Market (керівник Ігор Іванів), система електронної екскурсії (керівник Віктор Лучка).

Читайте також: на Львівщині представили проєкт Lviv Smart Region.

Також радник голови ЛОДА з питань діджиталізації Віктор Гальчинський представив проєкт електронної черги на кордоні з Євросоюзом. Заступник голови громадської ради при ЛОДА Михайло Яворський представив концепцію інформаційної кампанії пропагування здорового способу життя у навчальних закладах.

Зустріч була настільки продуктивною та цікавою для представника Європейського Союзу, що наступна розширена зустріч запланована вже 20 січня.