На Львівщині хочуть не послаблювати карантин

0
1511

Сьогодні, 8 травня, відбулося засідання Обласного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації на Львівщині. На ньому заявили про недоцільність послаблення карантину у Львові і області через зростання кількості хворих на коронавірус.

Про це повідомляє пресслужба ЛОДА, передає “Цинічний Львів”.

Як зазначив під час засідання директор Львівського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України Роман Павлів, ситуація погіршується. Відтак, упродовж трьох останніх днів у Львівській області зростає кількість інфікованих Covid-19. Понад 60% – це мешканці міста Львова.

Члени штабу пов’язують це з неузгодженим послабленням карантину органами місцевого самоврядування, недотриманням правил безпеки громадянами і торговими мережами.

“За таких умов послаблення карантинних заходів на території міста Львова вважаю за неможливе”, – додав Роман Павлів.

Під час роботи обласного штабу було підкреслено, що в разі загострення ситуації із поширенням коронавірусу план виходу з карантину може бути переглянутий.

“За результатами роботи Обласного штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій прийнято рішення про те, що послаблення карантинних заходів у місті Львові можливе виключно за умови покращення епідеміологічної ситуації, що буде підтверджено Львівським обласним лабораторним центром центром.”, – мовиться в повідомленні ЛОДА.