На Львівщині чоловік задушив матір: після чого два тижні жив з тілом загиблої

0
1698

У Самборі Львівської області чоловік, який хворіє на шизофренію, задушив матір і два тижні тримав її тіло у квартирі.

Про це повідомляють fakty.com.ua, пише “Цинічний Львів”.

Під час спецоперації правоохоронці потрапили у квартиру, де сталося вбивство, та затримали Олега.

“На тілі жінки виявлено перелом під’язикової кістки, що свідчить про задушення. Виявили тіло жінки безпосередньо на її ліжку”, – пояснила співробітниця Самбірського відділу поліції Наталія Созонська.

Окрім того, у помешканні слідчі знайшли багато езотеричних книг. Самі сусіди кажуть, що Олег вигадав власну релігію, аматір змушував голодувати. Іноді жінка непритомніла від недоїдання, але сина завжди вигороджувала.

Відомо, що загибла працювала до пенсії вчителькою, а її син на відмінно закінчив школу й університет. Він працював учителем біології на Закарпатті.

За даними правоохоронців, матір протягом 20-ти років приховувала хворобу сина і відмовлялася його лікувати. А Олег з часом став некерованим: відверто зізнавався, що бачить демонів і чує голоси.

Загострення у чоловіка почалося півроку тому. Він не виходив з дому і не пускав на вулицю матір. Відтоді сусіди почали опікуватися сім’єю та годувати їх.

Під час затримання Олег зізнався, що не мав наміру ховати матір, а хотів далі жити з її тілом. Він не пам’ятає, як саме убивав жінку.

Наразі підозрюваного тримають в ізоляторі, його мають відправити на примусове лікування.