На Львівщині будуватимуть завод для переробки відходів

0
3119
Стрийська міська рада та ТОВ «Німецько-українське підприємства «БІТ» за сприяння Львівської облдержадміністрації підписали Меморандум про партнерство та співробітництво.
Про це пише dilo.net.
Компанія має намір побудувати у Стрию завод з переробки відходів громади, тож у Меморандумі визначили основні принципи взаємодії та координації співпраці, передають у ЛОДА.
«Ми прагнемо розвивати співробітництво з іноземними компаніями. Адже відкриття нового  підприємства у перспективі сприятиме впровадженню та розвитку бізнесу на території громади, підтримці інноваційної діяльності, створенню нових робочих місць. Плануємо, що будівництво заводу розпочнеться у 2023 році.

Основною метою співпраці є впровадження німецького досвіду у системі поводження з відходами завдяки спільному будівництву та експлуатації заводів у цій галузі.

Дякуємо місцевій владі за зацікавленість у розвитку інвестиційного клімату регіону та роботу у напрямку залучення інвестицій!», – зазначив Максим Козицький.

Як розповів голова Стрийської міської ради Олег Канівець, на разі обговорюється місце розташування заводу. Це може бути біля сміттєзвалища або біля одного із підприємств, яке має органічні відходи. Остаточний варіант обговорюватимуть з громадськістю та депутатським корпусом.

Новий завод перероблятиме побутові відходи, що біологічно розкладаються, а саме:

  • активний мул побутових стічних вод міських очисних споруд;
  • садові та паркові відходи (листя, гілки тощо);
  • сільськогосподарські відходи;
  • відходи місцевої промисловості та торговельних мереж;
  • частину твердих побутових відходів, що біологічно розкладається.