На Львівщині біля парафіяльного будинку священика відбулася масова бійка (ВІДЕО)

0
2407

У смт Краківець Яворівського району, що на Львівщині, відбувся конфлікт на релігійному грунті. Частина місцевої парафіяльної громади УГКЦ вирішила позбавити місцевого священика УГКЦ Івана Кащука через його відлучення від священодійства парафіяльного будинку.

Відповідне відео було викладене у соціальній мережі facebook.

Як зазначив один з дописувачів мережі, греко-католицька громада в Краковці від суботи 26 жовтня 2019 року починає готувати парафіяльний будинок (який по всіх законах є її власністю і тому має повне право розпоряджатися нею у правовий спосіб) до капітального ремонту.

“Колишній парох, о Іван, втратив законні підстави представляти греко-католицьку церкву у Краковці, тому що вчинив церковний злочин і отримав покарання на рік (супензу – заборону священнодіяти) Але, незважаючи на це, він взагалі вийшов із складу УГКЦ разом із двома десятками родин, приєднавшись спочатку до УАПЦ, а потім до ПЦУ. І тому громада відстоює своє майно: парафіяльний будинок. А священик, о. Іван Кащук, має свій особистий новозбудований будинок у Краковцю, тож нехай і мешкає в ньому! Ось і вся правда, а все що поза тим, то від нечистого. І тому, добрі люди! Не грішіть, бо не знаєте до кінця всієї інформації, не робіть однобоких порожніх висновків. Не ламайте “списи” і “пера”! Ідіть спати у мирі та молитві!”, – зазначив дописувач.

Як видно на відео, у заворушеннях участь взяла і селищна голова Краковця.

Нагадаємо, на Львівщині священика УГКЦ, пароха парафії Святителя Миколая у смт Краковець Яворівського району Івана Кащука, окараний карою суспенди від усіх актів священнодійства терміном на 1 рік. Як розповіли в УГКЦ, отець Іван Кащук служив разом із своїм сином, який закінчив православну семінарію.

Як виганяють священика з попівства,а місцева влада замість того аби залагодити конфлікт мирно то розмахує руками

Опубликовано Ганной Плонкой Суббота, 19 октября 2019 г.

Як голова селищної ради "княгиня Ольга" б'є в лице жительку Краківця Плонку Ганну.19.10.2019.

Опубликовано Галиной Маїк Борух Суббота, 19 октября 2019 г.