На Львівщині активісти демонтували незаконну огорожу для храму Московського патріархату (ВІДЕО)

0
21098

Сьогодні, 6 серпня, на Львівщині, в Золочеві, Haціональний Kopпyc зірвaв протиправне будівництво церкви Mоскoвського пaтріархaту. Активісти знесли незаконну огорожу, встановлену всупереч волі громади та нормам благоустрою.

Про це повідомляє “Цинічний Львів”, посилаючись на офіційну сторінку Нацкорпус у Facebook.

Московський патріархат нехтуючи законодавством намагався створити свій осередок у Золочеві. Відомо, що під виглядом реконструкції приватного будинку відбувалось спорудження церкви. Варто зазначити, що місцева громада виступила різко проти цього будівництва.

До того ж настоятель майбутнього храму не визнає російської агресії.

А сьогодні Нацкорпус прямими діями і активною позицією показав церкві окупанта, що їй не місце на Львівщині і в Україні загалом.

“Ми не дозволимо представникам Московського патріархату  провадити експансію на Львівщині. Цій відверто ворожій до нашої держави псевдорелігійній структурі не місце на українській землі. Надалі Національний Корпус буде уважно стежити за ситуацією в Золочеві та протидіяти будь-яким спробам церкви окупанта утвердитись в місті”, – мовиться у дописі націоналістів.

Haціональний Kopпyc зірвaв протиправне будівництво московської церкви у Золочеві

Сьогодні в Золочеві Haціональний Kopпyc зірвaв протиправне будівництво церкви Mоскoвського пaтріархaту. Haціоналісти знесли незаконну огорожу, встановлену всупереч волі громади та нормам благоустрою.▪️Шляхом обману та зухвалого нехтування вітчизняним законодавством церква окупанта розпочала створення свого осередку в Золочеві. Під виглядом реконструкції приватного будинку відбувалось спорудження культового об'єкта. Це одразу викликало обурення громади, яка одностайно виступила проти експансії Московського патріархату. Примітно, що так званий "священник" РПЦ в Золочеві Йоенко публічно відмовлявся засудити московську агресію.▪️Зауважимо, що церква окупанта відверто знехтувала рішенням виконкому Золочівської міської ради, яка ще 13 липня зобов'язала власника знести незаконний паркан. Таким чином, Московський патріархат продемонстрував зневагу до волі громади та правових норм.▪️Через безпорадність влади націоналісти взяли ініціативу в свої руки. Акцією прямої дії Haціонaльний Kopпyс перекреслив плани церкви окупанта.▪️Ми не дозволимо представникам Московського патріархату провадити експансію на Львівщині. Цій відверто ворожій до нашої держави псевдорелігійній структурі не місце на українській землі.Надалі Національний Корпус буде уважно стежити за ситуацією в Золочеві та протидіяти будь-яким спробам церкви окупанта утвердитись в місті.

Опубликовано HK Львівщина Четверг, 6 августа 2020 г.