На Львівщині 7-річна дівчинка впала у багаття: святкувала з родиною ювілей бабусі

0
638

У Львівській області 7-річна дівчинка впала у вогонь.

Відомо, інцидент трапився, коли сім’я відпочивала в лісі та святкувала ювілей бабусі.

Пані Олена, мама дитини, розповідає, що трагедія сталася протягом тридцяти хвилин їхнього відпочинку в лісі. Батьки лише почали готуватися до святкування, а діти весь час були під пильним наглядом. Однак дівчинка встигла впасти у вогонь, попекти обличчя, руки та частину грудей. Опіки виявилися глибокими.

Богданку відвезли до реанімаційного відділення, де вона пролежала майже два тижні. Цілий місяць дівчинці було заборонено виходити на сонце.

Незважаючи на зусилля лікарів та батьків, на шкірі Богдани залишилися плями. Як розповідають батьки, дівчинка тепер ховається від гостей, бо соромиться опіків.

За словами завідуючого опіковим відділенням Львівської обласної клінічної лікарні №8 Василя Савчина, діти часто потрапляють у такі ситуації через неуважність дорослих.

Лікар Савчин згадує свою маленьку пацієнтку – дівчинка впала у вогонь, у неї була обпечена ціла спина. Богданка декілька днів лежала майже нерухомо.

Також вона заявила, що батьки замість того, щоб їхати до лікарні, займалися самолікуванням: посипали рани засушеною шкірою коня. Коли дівчинці стало вже зовсім погано, її все ж таки госпіталізували.