На Львівщині 4-річний хлопчик загинув через ворону, яка впала у комин (фото)

0
9091

У селі Черляни, що на Львівщині внаслідок отруєння чадним газом загинув 4-річний хлопчик, який через хворобу залишився вдома. Саме цього дня в комин будинку впала ворона, яка своїм тілом перекрила вихід диму.

Про це повідомила журналістка Вікторія Балицька на своїй сторінці у Facebook.

“Хлопчик щодня ходив у садок. Але цього дня не пішов, бо захворів. Мати ходила на роботу. Але цього дня не пішла, бо син захворів. І саме цього дня в комин впала ворона. Ворона, яка, можливо, до цього літала там тисячі разів, але сіла на той комин і впала саме у цей день. Вибратися не змогла і там загинула. Її тіло повністю перекрило димохід. Продукти згорання не мали виходу і накопичилися в помешканні. Вікна двері були герметично закриті – бо сучасні пластикові”, – пише вона.

Мати хлопчика вижила і наразі перебуває в лікарні. Батько дитини в день трагедії був у відрядженні. Телефонував дружині, а та в якийсь момент перестала брати слухавку. Тоді чоловік звернувся до охоронної фірми, яка охороняла квартиру, в якій проживала сім’я. Представники фірми викликали рятувальників та поліцію, які виламали двері і знайшли потерпілих.