На Житомирщині 4 нелюдів задля розваги 6 годин катували чоловіка (ФОТО)

0
4058

21 березня на Житомирщині четверо нелюдів понад 5 годин жорстоко знущалися з чоловіка. Відомо, що   чоловіки, причетні до катувань, мешкають у селі Суховоля.

Про жахливий інцидент на своїй сторінці у Facebook повідомила Світлана Іскрицька, кума потерпілого, передає “Цинічний Львів”.

“Страшніше за коронавірус… Протягом 5-6 годин нелюди зі сусіднього села знущались над людиною, принижували її і жорстоко били. Вони підпалювали його в машині, потім заставляли їздити та обирати собі камінь, який хотіли прив’язати до шиї і втопити”, – пише жінка.

Вона додає, що знущання не припинилася навіть тоді, коли потерпілий знепритомнів і злочинці подумали, що він помер. Тоді чоловіка вивезли до лісу і шнурівками з його кросівок зв’язували потерпілому руки та ноги, а потім душили.

“Після всього вони повернулись в Курганці, де один ірод пішов до дружини і своїх дітей, інший – в Дашинку на побачення до дівки (ніжності і ласки ще захотілось), а інші теж порозлазились”, веде далі пані Світлана.

Потерпілого чоловіка шукали 10 годин. Знайшли його в морозяну погоду о 4:00 в лісі.

“Я все думаю, як можна було людині, яка займає держпосаду воростити такого монстра? Це звірство було з самого початку заплановано не на життя, а на смерть. Я навіть уявляти не хочу скільком сім’ям вони нанесли горя. Скільки чиїхось дітей, чоловіків, батьків вони покалічили… Сподіваюсь правосуддя переможе”, – підсумувала родичка постраждалого.