Правоохоронцям вдалося затримати зловмисника, який пошкодив близько 60 надгробків-хрестів на кладовищі в місті Стрий.
Про це повідомляє поліція Львівської області.
Сьогодні, 8 липня близько 5:30 год. в поліцію повідомили , що накладовищі в райцентрі, на вул. Нижанківського невідомий молодик повалив кілька намогильних хрестів та пошкодив пам’ятники.

Під час обстеження території цвинтара правоохоронці помітили чоловіка, який саме намагався повалити один з хрестів на місці поховання січових стрільців. Побачивши поліцейських, він намагався втекти, проте правоохоронці наздогнали його та затримали.
Вандалом виявився 20-річний житель Стрия. Як попередньо встановили правоохоронці, загалом чоловік пошкодив 59 намогильних хрестів та пам’ятників



