На Київщині батько два роки гвалтував двох маленьких дочок, заробляючи на цьому

0
11529
Фото ілюстративне

Учора, 30 травня, прокура скерувала обвинувальний акт щодо батька-гвалтівника, який два роки знущався над своїми маленькими дочками на пару з товаришем, до Фастівського міськрайонного суду Київської області для розгляду.

Про це пише прес-служба прокуратури області.

Під час досудового розслідування встановлено, чоловіки, з 2016 по листопад 2018 року, систематично вступали в статеві зносини, ґвалтували, розбещували та задовольняли статеву пристрасть неприродним способом з його малолітніми дочками та їхньою малолітньою подругою.

Встановлено, що вказані злочинні дії обвинувачені знімали на відео та поширювали в різноманітних закритих групах у месенджерах, отримуючи за це грошові кошти, пише прес-служба прокуратури у Київській області.

Зазначимо, що матір дівчат померла від важкої хвороби і займатися їх вихованням мав би батько.

Досудове розслідування завершено. Сьогодні, 30 травня, прокуратурою обвинувальний акт скеровано до Фастівського міськрайонного суду Київської області для розгляду.

Наразі, обвинувачений батько малолітніх потерпілих перебуває під вартою, а його знайомий, сплативши заставу визначену судом у розмірі 350 тис грн, вийшов з-під варти.

У разі доведення в суді їх вину останні можуть провести за ґратамаи наступні 15 років.