На Київщині 8-річну дівчинку пошматував пес: наклали 57 швів лише на голову (ВІДЕО)

0
2714

Під Києвом 8-річна дівчинка Настя постраждала від нападу пса. Батьки жертви нападу просять допомогти знайти собаку і з’ясувати, чи не заразив він їхню доньку сказом.

Про це повідомляє ТСН.

Мама дівчинки лише на обличчі нарахувала 57 швів, а скільки по всьому тілу, навіть лікарі не знають. На щастя, до життєво важливих органів собачі зуби не дісталися.

“Головне – це була косметика. На щастя, око не постраждало. Щічна, скронева ділянка. Для дівчинки це дуже важливо, щоб не виникло після операції ніяких деформацій”, – каже завідувач відділення щелепно-лицевої хірургії київської дитячої клінічної лікарні №7 Геннадій Коротченко.

Настя не пам’ятає подробиць нападу тварини. Свідки кажуть, що діти самі покликали пса у двір, аби погратися і сфотографувати. Спершу все було добре, але в якусь мить пес накинувся на дівчинку.

“Настя ось так поставила телефон, собака нормально. Чи це спалах був і собака злякалася, я не знаю – собака просто накинувся на Настю”, – розповідає очевидець Поліна.

Від переляку діти розбіглися. Особливих прикмет собаки не запам’ятали, через це знайти собаку складніше.

“Це може бути домашній собака на самовигулі, це дуже часто відбувається”, – кажуть волонтери.

В таких випадках зоозахисники говорять про спільну відповідальність і власників собак, і батьків: “Не можна підходити до собак, яких вони не знають – безхатні це собаки чи домашні. Батьки мають проводити роз’яснювальну роботу для своїх дітей, враховуючи, що така ситуація відбулася, вона має бути показовою, прикладом для батьків і дітей, що так вчиняти не можна”.

За одним із фото знайшли собаку, котрого підозрюють у нападі на дитину. Захисники тварин хочуть якомога швидше знайти пса та перевірити його на сказ. Водночас ентузіасти переживають, щоби пошук однієї собаки не перетворився на помсту і побиття інших безхатніх тварин.