Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » На Херсонщині мати-студентка сховала дитину в пакеті
    Кримінальний

    На Херсонщині мати-студентка сховала дитину в пакеті

    adminBy admin31.01.2020Коментарів немає2 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram

    У місті Олешки на Херсонщині померла новонароджена дівчинка, знайдена 30 січня в поліетиленовому пакеті в кімнаті студентського гуртожитку.

    У важкому стані її одразу ж доставили до лікарню поліцейські. Однак незважаючи на зусилля лікарів, врятувати дитину не вдалося. Про це повідомляє в прес-службі ГУНП в Херсонській області.

    Водночас правоохоронці нагадали передісторію того, що трапилося. Так, раніше медики Олешківської лікарні повідомили їм про 17-річну студентку, яка надійшла до них із кровотечею як після пологів. Дівчина зізналася, що була на 16-му тижні вагітності й самостійно зробила аборт в туалеті. Однак огляд показав, що насправді термін вагітності був набагато більшим і все вказувало на пологи.

    До гуртожитку, де проживала студентка, виїхала слідчо-оперативна група. У кімнаті породіллі поліцейські виявили в шафі зав’язаний поліетиленовий пакет. Усередині в ганчірках була замотана новонароджена дівчинка, яка вже ледь дихала…

    З переохолодженням дитину швидкою доставили до дитячої обласної лікарні, але, як уже зазначалося, до вечора того ж дня вона померла.

    За словами вахтерки гуртожитку, про вагітність студентки вона не знала. Але додала, що приблизно опівночі дівчина поскаржилася на біль у спині і жінка дала їй таблетки. На світанку неповнолітня знову поскаржилася на погіршення самопочуття і їй викликали швидку. Водночас лікарям студентка нічого не пояснила. Але після її заяви про аборт дівчину таки госпіталізували.

    За даними поліції, породілля – мешканка Білозерського району, а в Олешках вчилася.

    Як повідомляють у ГУНП Херсонщини, поки тіло немовляти направлено на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті.

    Нині також відкрито кримінальне провадження за ст. 117 “Умисне вбивство матір’ю своєї новонародженої дитини” Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на той самий строк.

    горе-мати мертве немовля херсонщина
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Кримінальний

    На Львівщині підліток вистрелив з пістолета у перехожого через зауваження

    15.08.2024
    Війна з Росією

    На Львівщині СБУ затримала ексчиновницю, яка переправляла українських дітей до росії

    12.01.2024
    Кримінальний

    У Львові звільнили прокурорку через зловживання алкоголем на робочому місці

    11.01.2024
    Останні публікації

    Як я знайшла ідеальну сорочку з поясом: ділюся досвідом

    20.04.2026

    Індивідуальний дизайн торгового острівця чи типові рішення: що краще?

    17.04.2026

    У Львові на вулиці виявили тіло жінки

    17.04.2026

    Страшна автотроща за участі маршрутки Львів – Івано-Франківськ, є загиблий і багато травмованих (ФОТО)

    17.04.2026

    До Львова приїхав король Швеції Карл XVI Густав (ФОТО)

    17.04.2026

    Біля Львова у ДТП загинула 17-річна водійка квадроцикла (ФОТО)

    17.04.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.