На Харківщині поховали 13-річну дівчинку, яку вбила і обезголовила мати (ФОТО, ВІДЕО)

0
1938

Сьогодні біля Харкова похоронили дівчинку, яку вбила й обезголовила її мати. Загиблій 30 квітня дитині було лише 13 років.

Про це повідомляє Obozrevatel, передає “Цинічний Львів”.

Церемонія відбулася на кладовищі в селищі Подвірки, де жила сім’я. Провести школярку в останню путь прийшли сусіди, друзі та вчителі. У мережі з’явилося відео похорону.

Як розповіла депутатка місцевої сільради Тетяна Пантелєєва, мати загиблої виховувала дитину сама й завжди говорила, що “живе тільки для дівчинки”.

“Востаннє, коли я був із дитиною, вона сказала, що доньку бачить наскрізь, мовляв, мене обдурити неможливо, я в очі дивлюся – і бачу, хто чим дихає. Розповідала, що було якесь свято, вона прокинулася – і вже знала, про що дитина думає. Христина захотіла шоколадку й морозиво. Так вона вранці встала й купила, а дочка здивувалася, мовляв, звідки ти знаєш?” – згадав Віталій.

⚡️❗️Похороны девочки, которой отрубили голову ??Сегодняшний дождь плачет по Кристине Пьяновой, которую провели в последний путь по всем христианским обычаям. Царствие небесное ? Видео из Телеграм канала ТруХа https://t.me/joinchat/AAAAAEd8yrxhXqlxVvW_IA

Опубликовано Брутальный Харьков Вторник, 5 мая 2020 г.