На громадського активіста напали за те, що став свідком роздачі коштів прихильникам Порошенка (ВІДЕО)

0
1298

У місті  Новогродівка Донецької області на громадського активіста Дмитра Гавілея накинулись прихильники Порошенка, яким в адміністративному приміщенні роздавали по 500 гривень за їхню діяльність.

Як пише  видання “ОПОРА”, місцевий житель Дмитро Гавілей помітив, як пізно ввечері в центрі соціального обслуговування зібралося багато людей та вирішив поцікавитися, що  відбувається.

“Я зайшов всередину і побачив у коридорі велику чергу, при цьому люди в черзі тримали в руках якісь конверти. Я запитав, що тут відбувається, і люди з черги сказали, що їм дають по 500 гривень від партії “Солідарність”. Я записував на телефон все, що відбувалось у приміщенні центру. Але раптово на мене накинулася одна з жінок і вихопила телефон”, – розповідає активіст.

За його словами, один із чоловіків із погрозами виштовхав його із приміщення і сказав, що “розстріляє”. Перед цим активіст поцікавився, чи йому дадуть гроші, на що отримав відповідь, що “для цього потрібно мати карточку”.

Дмитро Гавілей викликав поліцію і написав заяву за фактом нападу на нього.

“Працівники центру не відчиняли двері навіть поліції, поліцейські світили ліхтариком у вікна та стукали у двері. Вони відкрили їх тільки тоді, коли їм вже потрібно було випустити людей, які отримували гроші. Як тільки ті побачили правоохоронців, вони відразу розбіглися. Я дав свідчення за фактом нападу на мене і вказав, що в будівлі терцентру проводилося якесь політичне зібрання. Жінка, яка нападала на мене, виявилася співробітницею школи”, – зазначив Дмитро Гавілей.

Представники ОПОРИ звернулись до директорки територіального центру соціального обслуговування Ірини Шуруєвої, аби почути її аргументи з приводу інциденту, що трапився в стінах установи. “Коментувати я нічого не збираюсь, тим паче, я не бачу вашого посвідчення, не знаю вас. Все, що треба було пояснити моєму керівництву, я пояснила”, – зазначила чиновниця.

“Представники громадської організації звернулись до очільниці центру із проханням провести на їхній території двогодинну зустріч, аби дізнатись у мешканців про їхні потреби. До нас доволі часто приїздять представники волонтерських організацій, спочатку спілкуються з людьми, цікавляться, що людям потрібно, а потім – роздають гуманітарну допомогу. Таке пояснення мені надала директорка закладу. Вона ще зазначила, що отримала офіційний лист із проханням провести цю зустріч протягом 2-3 годин. Організатори цієї зустрічі самі запрошували людей на цю зустріч, спілкувались із ними, і за словами директорки центру, вона не бачила роздачі коштів в межах установи. Я вірю своїм співробітникам”, – зазначила Людмила Білецька.