На форумі у Києві Шварценеггер розповів про три принципи “успіху”

0
2169
фото: ТСН

Американський актор Арнольд Шварценеггер став хедлайнером Olerom Forum One – наймасштабнішої бізнес-події України.

Колишній губернатор Калфорнії поділився з українськими бізнесменами власними принципами за допомогою яких досяг успіху. До Києва приїхав вперше.

“У мене завжди була сила руху вперед. Звичайні речі мене не задовольняли. Коли був дитиною, мріяв стати чемпіоном з бодібілдингу. Бачив перед собою цю мрію дуже ясно. Важка робота з тренуваннями по п’ять годин щодня. Був абсолютно впевнений, що стану найкращим в світі. Вийшло”, – каже актор.

Шварцнеггер має три принципи, які допомогли йому стати відомим, багатим і успішним.

Перше правило – візуалізація.

“Потрібно чітко собі уявити, ким хочеш стати. Як і бодібілдера, так і актора, я себе уявляв у провідних ролях. І так само чітко бачив себе, як губернатора штату Каліфорнія. Ти можеш мати кращий корабель в світі, але якщо капітан не знає куди прямувати, то він лише дрейфуватиме”, – каже актор.

Друге правило – не слухати тих, хто каже, що нічого не вийде.

“Кожен раз були люди які мені казали так . Коли я захотів стати найкращим актором, приходив у різні студії. Мені говорили, що ніколи нічого не вийде. Бо занадто важкий, маю акцент, складне прізвище. Я все спростував”, – говорить Арнольд Шварценеггер .

Третє правило – робота по повній.

“Немає коротких шляхів. Є тільки один шлях – це працювати. У добі 24 години, ми спимо 7. Дехто каже, що йому потрібно більше для сну. Спіть швидше”, – говорить Шварценеггер.

фото Ірини Рубан