На Дрогобиччині діти під час благодійного заходу зібрали понад 12 тис грн на підтримку ЗСУ

0
472

Вчора, 31 липня, у селі Опака Східницької ОТГ Дрогобицького району відбувся благодійний захід “Доброго вечора, ми з України”.

Про це повідомляє одна з організаторок заходу Марія Линів у місцевій фейсбук-групі, пише “Цинічний Львів“.

Родзинкою заходу став блокпост на якому місцеві хлопці та дівчатка “перевіряли” машини, які проїжджали центральною вулицею. Викупом була пожертва від водіїв на ЗСУ.

Також у програмі заходу був концерт, караоке, майстер-клас з карате, продаж солодощів та перегляд фільмів. Дальше пряма мова однієї з організаторок заходу:

“Найдорожчий скарб у кожного народу – його діти. Те, якими вони виростуть, залежить від нас сьогодні. Дитяча простота, щире серце вселяють віру у завтрашній день. Сьогоднішня акція на підтримку ЗСУ

“Доброго вечора, ми з України” зібрала у дружньому колі і дорослих, і дітей. Благодійний концерт, карооке, ярмарок, аквагрим, майстер – класи і блокпост , який організували діти, зібрали 12 561грн. Піца не встигала випікатися, одразу зникала з столів, подяка Надії Дуб за такий гарний майстер-клас, діти залишились задоволеними і ситими.

Карате теж зацікавило як хлопців,так і дівчаток. Завдяки перукарям дівчатка прийшли додому з гарними зачісками. Та все ж найбільші емоції вирували на блокпості. Все буде Україна!

Дякуємо усім односельчанам, гостям, які прийняли участь у заході!”, – повідомила Марія Линів.
Ще однією родзинкою заходу став майстер-клас з приготування піци від опачанки Надії Дуб, діти залишились задоволеними і ситими.