На Дрогобиччині 11-річну дівчинку вкусила змія, дитина перебуває у лікарні

0
1269

10 липня близько 17:48 у селі Свидник Східницької ОТГ 11-річну дівчинку вкусила змія.

Про це повідомляє прес-служба ДСНС Львівщини, пише “Цинічний Львів“.

0 17:48 рятувальників повідомили про дівчинку 2008 року народження із села Свидник Східницької ОТГ, яку змія вкусила в ліву гомілку. Її госпіталізували до Турківської ЦРЛ.

Нагадаємо, що на Львівщині трапляється лише один вид отруйних змій – гадюка звичайна. Вона порівняно невелика – переважно має довжину до 75 см, тіло товсте, голова округло-трикутна, приплюснута. Колір – або чорний, або коливається від сірого до коричневого з оливковими та червоно-бурими відтінками і має виражений зигзагоподібний малюнок уздовж хребта.

Трапляються гадюки у високій траві, кущах, лісі, тому вирушаючи на природу рятувальники радять взувати високе щільне взуття, яке змія не зможе прокусити. При зустрічі з гадюкою не варто панікувати, наближатися до неї чи робити різких рухів, а натомість спокійно відійти подалі. При укусі змії потрібно відсмоктати отруту, обмежити рухомість постраждалої частини тіла та якогомога швидше доправити людину до лікарні. Аби прискорити виведення отрути, варто пити більше чаю та лужної мінеральної води.