На Донбасі може відбутися нове розведення військ, його обговорили в Мінську

1
635

29 жовтня Тристороння контактна група у Мінську погодила дату розведення сил та засобів у населеному пункті Петрівське за умови дотримання тиші протягом семи днів. Після того, як місія ОБСЄ підтвердила початок розведення військ, Мінські переговори перервали, а спецпредставник ОБСЄ у тристоронній контактній групі Мартін Сайдік вийшов до журналістів й привітав спробу розмежування, передає ТСН.

Після цього почали обговорювати розведення військ у Петрівському і після завершення переговорів у кулуарах зазначали, що домовилися навіть про дату розведення у Петрівському, однак воліють її не називати, щоб не було провокацій.

Сайдік також підтвердив, що про розведення у Петрівському контактна група говорила, однак яких домовленостей було досягнуто – не повідомив.

Як повідомила своєю чергою прес-секретар голови української делегації в ТКГ Леоніда Кучми Дарка Оліфер за підсумками зустрічі, “наступним кроком повинно стати розведення сил та засобів на ділянці в районі н.п. Петрівське – за умови 7-денного дотримання режиму тиші”.