На чергових переговорах у Мінську сторони вкотре домовились про повне припинення вогню (ПОДРОБИЦІ)

0
750
TOPSHOTS An Israeli soldier walks past a Merkava tank along the border between Israel and the Hamas-controlled Gaza Strip, on July 30, 2014, after returning from combat in the Palestinian enclave. At least 17 people were killed in an Israeli strike on a packed Gaza market in a deadly raid that came as Israel was observing a four-hour humanitarian lull. AFP PHOTO/GIL COHEN-MAGEN

Вчора, 22 липня, на засіданні Тристоронньої контактної групи (Україна, Росія, ОБСЄ) у форматі відеоконференції сторони вкотре домовилися про припинення вогню на лінії фронту у Луганській та Донецькій областях.

Про це повідомляє прес-служба ОП, передає “Цинічний Львів”.

Зазначається, що на засіданні ТКГ сторони за посередництва ОБСЄ домовилися про застосування заходів з посилення режиму припинення вогню до повного врегулювання міжнародного збройного конфлікту на території українського Донбасу.

Згідно з ухваленим рішенням, з 00:01, 27 липня 2020 року, сторони конфлікту мають дотримуватися режиму повного та всеосяжного припинення вогню.

Наголошується, що відповідні заходи погоджені на ТКГ Україною та Росією й підтримані ОБСЄ. Режим дотримання повного та всеосяжного припинення вогню у разі, якщо він буде дотриманий іншою стороною, є базовою передумовою реалізації Мінських домовленостей і відкриває шлях до виконання інших положень цих домовленостей, зазначено в повідомленні.

Тут варто уточнити, що сторони в ТКГ регулярно домовляються про припинення вогню на Донбасі, але ці домовленності ігноруються проросійськими бойовиками.

Бойовики за минулу добу 15 разів обстрілювали позиції Збройних Сил Україні у зоні бойових дій на Донбасі. Внаслідок обстрілів четверо українських військових дістали поранення.

Як писав “Цинічний Львів”, вчора на Донбасі загинув український військовий.