На Буковині сталася трагедія чоловік зарубав сокирою свою сусідку і повідомив донці вбитої (ФОТО)

0
705

На вихідних, 22 травня ввечері, у селі Тисовець на Буковині сталася трагедія: чоловік зарубав сокирою свою сусідку, матір двох дітей. У вівторок 25 травня, Людмилу ховатимуть.

Про це повідомляє видання molbuk.ua ,  кореспондент якого був на місці події, пише Varta1.com.ua.

Як вдалося з’ясувати, підозрюваний – родич вбитої. А точніше – брат її вітчима. Родина каже, він уже давно погрожував їм розправою. У чоловіка вже є кримінальне минуле: він мало не зарізав ножем свою колишню дружину.

Жив він навпроти хати вбитої.

Того злощасного вечора Людмила відчувала недобре і попросила родичів, щоби забрали її з села. Вдома нікого не було: чоловік поїхав на заробітки до Росії, син відпочивав із друзями в іншому місці, донька затрималася на роботі у Чернівцях.

“Він усе спланував, вибрав момент, коли нікого не буде вдома. Зламав замок у дверях і зарубав сокирою Люду”, – розповідає родич убитої Анатолій. – Він ще був у хаті, коли донька подзвонила мамі на мобільний. Він підняв слухавку.

“Де мама?” – спитала дочка.

“Мами вже нема”, – відповів”, – розповідає жахливі подробиці Анатолій.

Після цього вбивця залишив жінку напризволяще помирати, а сам втік. Біля головної дороги, яка веде з Чернівців, його слід загубився.

Досі підозрюваного не знайшли. Утім, родичі стверджують, що мають здогади, де він знаходиться. І сподіваюся, що йому дадуть “пожиттєве”.

Тим часом родина – у жалобі. З Росії приїхав чоловік вбитої, з яким вони разом жили 20 років. Без матері залишилися повнолітня донька та син-восьмикласник.

Нагадаємо, 22 травня до поліції надійшло повідомлення про те, що у селі Тисовець Чернівецького району місцева жителька отримала травми голови. Потерпіла померла у кареті швидкої дорогою до лікарні.