На борту Ан-26, що розбився на Харківщині, були люди з 11 областей України. Курсант, що помер у лікарні, — з Львівщини

0
8147

На борту військового літака Ан-26, який надвечір 25 вересня розбився неподалік міста Чугуєва на Харківській області, перебували люди з 11 областей України.

Про це повідомив голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер, передає “Цинічний Львів”.

Він додав, що на місці трагедії досі триває рятувально-пошукова операція, шукають трьох людей, які перебували на облавку.

«Ми не можемо повідомити — хто саме ті три людини — зниклі безвісти. Ідентифікувати дуже складно, ви ж розумієте… Скоріш за все, щоб ідентифікувати, треба проводити ДНК-експертизу», — сказав Кучер.

Курсант Харківського національного університету Повітряних сил Віталій Вільховий, який пережив аварію військово-пасажирського літака Ан-26 на Харківщині напередодні, помер.

Про це повідомили в Державній службі з надзвичайних ситуацій України.

Про загиблого курсанта відомо, що він був родом зі Львівської області. Хлопець помер близько 10:50 в реанімації госпіталю, куди його доправили з опіками 90% тіла. Лікарі всю ніч і ранок боролися за його життя, проте безуспішно.

Віталій Вильховий

Отже, з 27 осіб, які перебували на борту літака, що впав, після авіакатастрофи вижив тільки курсант ХНУВС В’ячеслав Золочевський.

Він також перебуває в госпіталі, проте його стан не викликає побоювань у медиків – у хлопця лише струс мозку і шоковий стан.

Наразі слідчі розглядають чотири версії авіакатастрофи: технічну несправність літака, неналежне виконання обов’язків екіпажем, або ж тими, хто відповідав за управління польотами, чи техніків, які обслуговували літак і готували його до польоту.