“Ми всерйоз ще нічого не починали”: путін вкотре вирішив “залякати” Україну (ВІДЕО, ФОТО)

0
268

Російський президент Володимир Путін, який розв’язав війну проти України, заявив, що в РФ “всерйоз поки що нічого не починали”.

Про це повідомляє прокремлівське видання “РИА Новости”, пише “Цинічний Львів”.

“Сьогодні ми чуємо, що нас хочуть перемогти на полі бою… Ну що тут скажеш. Нехай спробують.

Ми вже багато чули, що Захід хоче воювати з нами до останнього українця. Це – трагедія для українського народу. Але, схоже, все до цього і йде. Але всі повинні знати, що ми чогось серйозно поки що не починали.

При цьому ми не відмовляємось і від мирних переговорів, але ті, хто відмовляється, повинні знати, що чим далі, тим складніше їм буде з нами домовитися”, – повідомив путін.

Володимир Путін, котрий традиційно намагався залякати Україну і розповідав про “загниваючий” Захід, сидів за величезним столом подалі від людей.

 

Провину за розв’язану війну проти України російський президент перекладає на Захід і США і заявляє нібито вони уже “програли”, бо почався “злам світопорядку по-американськи”.

7 липня Путін зустрівся із главами російських партій і заявив, що в Росії “багато партій”, а “родіна одна”.

Нагадаємо, що відкрито підтримують війну Росії проти України в Сирії, Білорусі та КНДР.

2 березня Генеральна асамблея ООН ухвалила резолюцію, в якій засудила вторгнення Росії в Україну і закликала Москву негайно вивести всі сили з України. За резолюцію проголосувала 141 країна, 5 були проти і 35 утрималися. Проти документа проголосували сама Росія, Білорусь, яка залучена до вторгнення, Сирія, Еритрея та КНДР.

Одним із приводів вторгнення в Україну Путін називав міфічне “розширення НАТО”, проте після нападу Швеція та Фінляндія, котрі межують з РФ, вирішили вступити в Альянс. Під час наради 7 липня російський президент про розширення НАТО не згадував.

Після провалу на полях бою під Києвом та на Чернігівщині, звідки витіснили російських військових, Путін заявив, що ціль війни – “звільнення” Донеччини і Луганщини, водночас в РФ все ще плекають надію захопити південь України і дійти до молдовського Придністров’я.

За майже 5 місяців від початку широкомасштабного вторгнення Росія кілька разів змінювала “цілі” свого нападу, який у багатьох цивілізованих країнах світу визнали геноцидом українського народу.