“Ми в повній залу**. Ми в Бориславі”: дві дівчини, які втекли від війни поливають Борислав брудом (ФОТО, ВІДЕО)

0
5688

У місцевій Facebook-спільноті F4S з’явилося відео, де двоє дівчат з Кривого Рогу, які втекли від війни до Борислава, що на Львівщині, “поливають” місто лайкою.

Про це пише сайт Діло.

“Ми в повній залу**. Ми в Бориславі. Виглядаю зараз як типова “центрова” дівчина. Бля**”, – вигукують дівчата на відео. 

“Двом двоногим з Кривого Рогу не подобається Борислав. Давайте допоможемо їм його полюбити!” – підписав відео у Facebook автор допису та прикріпив посилання на Instagram-сторінку одної із дівчат.

У коментарях люди різко відреагували на таку поведінку переселенок.

“Тварюки… скажу відверто. Є велика різниця між людьми які дійсно бачили і пережили жахіття і між тими хто вчасно виїхав з небезпечних міст. Ті хто бачив і пережив смерті і жахи, їх в моєму місті видно одразу. Вони насолоджуються повітрям, і навколишнім спокоєм”, – написала Наталія Швець.

“Нахер виганяти і буде уроком для всіх !!!! Вони займають місця , на яких могли б жити вдячні люди , а це бидло !!! Оборона міста – діло за вами , вперед!!!” – обурилась Тетяна Ханас.
“Зловити і за патли тягти додому. Отака вдячність”, – відреагувала Тетяна Павловська.

І таких реакцій чимало. Люди обурюються такою невдячностю та поведінкою дівчат.

Незадовго у мережі з’явилось друге відео від “місцевих зірок” нібито з вибаченнями.

“Це повний піз**ц. Те, що я сказала про залуп* це було несерйозно, це був прикол. Просто порівняно з Києвом чи Кривим Рогом це реально село і ми просто сказали, що це залуп**. Ми дуже раді, що ми тут. Ми зі всіма тут познайомились і все гаразд. Ми просто ляпнули залуп* і не потрібно це сприймати якось  погано, блят* ну і що тут поганого. Мені зараз пишуть в соцмемежі сто людей, всі вони пишуть з погрозами, що нас вб’ють…” – сказала дівчина . 

Такі “вибачення” також не залишись поза увагою користувачів.

“Виправдань вам немає, геть з нашої землі!”

“Вбивати не будуть а навчать вас культури”.

“Слава Україні! Правильно зробите! Або так як роблять до стовпа її скотчом”.