”Ми не повинні допустити повернення “лихих 90-х”: Зеленський прокоментував розстріл автобуса під Харковом

0
1200

Президент Володимир Зеленський відреагував на стрілянину, яка сталася у четвер, 27 серпня, на Харківщині.

Глава держави подякував поліції за швидкий результат зі затриманням підозрюваних, зазначивши, що така ефективність повинна стати нормою.

“Суспільство має згадати що в державі є поліція і є закон. А громадянин – отримати відчуття захищеності. Ані належність до певних політичних сил, ані прихильність до різних ідеологій, віросповідань, поглядів тощо, якщо це не заборонено законодавством, не повинні бути виправданням злочинів”, – наголосив Зеленський.

За його словами, саме безкарність породжує вседозволеність, а отже, “розслідування у таких справах повинно відбуватися якомога швидше, а суди повинні ухвалювати рішення, керуючись виключно буквою закону, а не політичною кон’юнктурою”.

“Ми десятиріччями слухали гасло: “закон – один для всіх”. Але бачимо, до чого призводять порожні обіцянки! Безліч правоохоронних органів зосередили увагу на економічних та корупційних злочинах, боротьба з якими, звичайно, важлива, але ми не повинні допустити повернення до “лихих 90-х” із зухвалими розбірками на вулицях. Тому гучні слова повинні нарешті перетворюватися на результат, а винні – отримувати реальне покарання”, – підсумував президент.

Нагадаємо, що вчора, 27 серпня, на трасі Київ-Харків невідомі розстріляли автобус проросійської організації.