“Ми абсолютно – за!”: Тимошенко про впровадження візового режиму з росією (ФОТО, ВІДЕО)

0
190

2 червня, повертаючись з великого саміту “Європейської народної партії”, до Львова з дводенним візитом завітала лідер ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко. Вчора, 3 червня, о 15:00 в присутності свого заступника і лідера ВО “Батьківщина” Львівщини Михайла Цимбалюка Тимошенко зустрілася з місцевими журналістами.

Журналісту ІА “Цинічний Львів” вдалося поставити кілька актуальних і важливих питань лідерці ВО “Батьківщина”.

Юліє Володимирівно, сьогодні у нас 100 днів триває російський повномасштабний наступ і 8-й рік війни й окупації частини території України.

На вашу думку, чи не час нам нарешті запровадити з росією візовий режим?

“Стосовно візового режиму це давним-давно потрібно було би зробити. І такі законопроєкти у Парламенті є. Питання в іншому, чому такі законопроєкти не потрапляють у порядок денний, а порядок денний визначає більшість. Ми ще раз піднімемо це питання у Парламенті і будемо наполягати, щоб воно було проголосоване.

Ми абсолютно за, ми вважаємо, що це давним-давно потрібно було зробити.

Тому, що величезна кількість учасників ДРГ до нас потрапляла офіційно, заїжджаючи з російськими паспортами і формували, й організовували “пяту колону”. Так це треба робити однозначно!”, – розповіла Тимошенко.

Немає опису.

Наступне питання стосувалося міжнародних зв’язків і формування антипутінської коаліції в Азії. Зараз фактично одна з небагатьох країн у світі, яка має вплив на путіна – це Китай і її лідер Сі Дзінь Пінь.

Скажіть, будь ласка, чи ведуться зараз перемовини з вашими китайськими колегами-політиками і між нашими політичними лідерами з метою впливу Китаю і Сі Дзінь Піня на путіна?

– “Ваше питання по Китаю є дуже глибоким, ситуація там зовсім неоднозначна. Зараз Китай “завмер” з тієї точки зору, що вони не дають ніякої підтримки російській федерації і вони не стають прямо на сторону України. І, можливо, це на сьогодні найбільш оптимальна позиція Китаю. Коли весь світ був наляканий, що після розгрому російської армії в Україні, путін застосує ядерну зброю лідер Китаю провів з ним закриті таємні переговори.

Сі Дзінь Пінь попередив пуніна, що якщо він застосує ядерну зброю – Китай повністю розірве з росією будь-які зв’язки.

І це дуже вплинуло, бо Китай, як вважає путін, є для них одним з головних союзників. НАТО також попередило путіна, що якщо буде застосована тактична ядерна зброя, то НАТО може оголосити повномасштабну війну росії. А це кілька днів і все би було закінчено. І тому на цьому етапі роль Китаю – це нейтралітет з більшим ухилом на позицію України. І це захист нас від тактичної ядерної зброї. І це, скоріш за все, буде вагома участь Китаю в розблокуванні експорту українського зерна.

Насправді було би трагічно, якщо б вони стали повністю на сторону окупантів, а вони цього не зробили”, – підсумувала лідер ВО “Батьківщина”.