“Музика, яка пронизує душу”: гурт ROCKOKO разом з дітьми з вадами зору проведуть унікальний концерт

0
870

Ця ідея виникла при створенні та записі композиції гурту “Around the world”. ROCKOKO був в пошуку дитячого хору. І не випадково на своєму шляху вони знайшли хор, в якому співали діти з вадами зору.

Ця композиція ROCKOKO відразу набула нового значення та ідеї, яку гурт захотів втілити.

Вона полягає в тому, що всі діти можуть і повинні займатися музикою, творчістю, адже це незамінний розвиток.

Саме тому зараз триває реалізація творчого проекту гурту ROCKOKO, вже облаштовують клас для учнів середньої спеціальної школи № 100, навчають їх музики і готують з ними концертну програму. 

Результатом реалізації проекту буде концерт, який відбудеться 21 листопада о 17:00 

Місце проведення: Комунальна установа «Народний дім смт. Брюховичі» вул. Івасюва, 2.

 Візьмуть участь у концерті: гурт «ROCKOKO, зразковий інтегрований театр естрадної пісні «Дитячі Мрії» та хор учнів середньої спеціальної школи № 100. Захід відбувається за підтримки Департаменту з питань культури, національностей та релігії ЛОДА та ГО “Центр соціального захисту населення”.

«Ці дитячі голоси мають передати все прекрасне, чим ми прагнемо наділити світ. Для дітей важлива увага та навчання і ми маємо на мені реалізувати це. Ми зробимо спільний  виступ, щоб діти з вадами зору відчули себе на великій сцені. Ми хочемо спільно донесли людям те, що вони, можливо, перестали помічати, але на що заслуговують» – зазначили учасники гурту ROCKOKO.

Хто бажає долучитися до облаштування музичного класу для дітей з вадами зору, можете передати робочі музичні інстументи у нормальному стані. Контактна особа: 0673281949 Ігор.