Музичний продюсер та діджей підкорює світові музичні платформи

0
830

На теренах шоу бізнесу замайорів яскравий EP альбом, який вже зацікавив музичні лейбли. А самому музичному продюсеру Oleg Novosad пророкують велике майбутнє.  

   Oleg Novosad – продюсер електронної танцювальної музики, діджей та музикант. Досвід роботи в музичному просторі  понад 10 років.

    «В мене немає музичної освіти! Все чим я мотивувався – це шалене бажання творити свою музику та самореалізовуватися в творчості. Я самостійно навчався грі  на гітарі та фортепіано. По вокалу ми  співпрацюємо  з українськими та закордонними артистами. В своєму музичному напрямку обираю поєднанням різних стилів та інструментів. Найбільший вплив  на мою творчість мали такі  виконавці як: Avicii, Martin Garrix, Illenium, Armin van Buuren та інші.»

     Важливою роботою в альбомі стала пісня «Summer». Це трек в стилі Tropical з теплими словами, характерним чітким бітом та перкусією, легкою гітарою та фортепіано, приємним саксофоном, свистом та літніми переходами. «Зазвичай, аби відпочити від роботи,  я сідав за музичні  інструменти . І от одного ранку, пробуючи різні гармонії на гітарі, я награв одну, яка мені надзвичайно сподобалась. В силу останніх  подій, що відбуваються в світі, я  зрозумів, яку величезну потребу мають більшість людей та особисто  я – в променях сонця, моря та літнього настрою в період пандемії COVID. Повторюючи раз за разом мелодію, в мене почалась вимальовуватись ідея пісні: я уявив себе восени, дощової та сумної, холодної та сніжної зими і так появились перші слова та рими». – розповідає Oleg Novosad

    Зараз музичний продюсер працює над відео роботою до одного із треків EP альбому і вже зовсім скоро зможе презентувати її широкій аудиторії. 

Трек: