Музичний продюсер Oleg Novosad та співачка SOWA презентують новорічну пісню “Christmas Eve”, під яку потрібно загадувати бажання

0
562

Європейський формат пісні та мелодія, яку запам‘ятають всі –  це новорічний трек від музичного продюсера Oleg Novosad та співачки з унікальним голосом SOWA. 

“Christmas Eve” – перша спільна робота артистів, а також перший новорічний трек у здобутку кожного із виконавців.

     “Я обожнюю новорічні пісні, особливо ті, що піднімають настрій та надихають  творити

У мене давно було велике бажання написати новорічну композицію англійською мовою  і саме цієї зими воно здійснилося. Разом з Oleg Novosad ми приготували для Вас казкову композицію, яка буде зігрівати та дарувати святковий настрій”! – ділиться  співачка SOWA

   Композиція “Christmas Eve” також особлива, адже в ній артисти вклали соціальну складову, що на їх думку є невід‘ємним елементом Новорічних та Різдвяних святкувань.

   У треку звучать голоси дітей з дитячого будинку «Блогодать». Саме так Oleg Novosad  та співачка SOWA цим хотіли передати дух Різдва та дати дітям з дитячого будинку реалізувати себе.

   На цю композицію вже відзнята  відеоробота. Кліп атмосферний та передає теплоту, добро та щирі емоції,  і він точно не залишить вас   байдужими. 

   «Я часто люблю “джемити” за фортепіано, таким чином власне і створюю мелодії. Зазвичай вони веселі, але на цей раз вийшла лірична та загадкова, тому я вирішив підспівувати певні мотиви та спробувати різні “синтезатори”. Підклавши дзвоники, все стало на свої місця – народилась новорічна та різдвяна мелодія. Сподіваюсь, вона з перших нот подарує вам радість, тепло та нагадає про магію свят. Мені дуже сподобалось працювати із співачкою SOWA – легко, весело, зручно, відповідально і дуже атмосферно. В неї унікальний тембр, вона дуже працьовита та набирає обертів. Сподіваюсь на подальшу співпрацю і в нас вже  є певні плани на це”- коментує Oleg Novosad.

   Вам залишається лише увімкнути на повну гучність трек “Christmas Eve” та відчути, що свято наближається!