МОЗ повідомило, коли слід очікувати вихід із “червоної” зони (ФОТО)

0
1327

Початок виходу регіонів із “червоного” рівня епідемічної небезпеки можна очікувати з наступного тижня. Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час онлайн-брифінгу.

Про це пише varta1.com, з посиланням на “УНІАН”.

“Початок виходу регіонів із “червоного” рівня епіднебезпеки прогнозовано можна очікувати з наступного тижня. Є низка областей, в яких зменшився відсоток захворюваності, виписки почали стабільно переважати над госпіталізаціями. Також знизився і відсоток зайнятих ліжок із киснем. Від початку встановлення червоного рівня епідемічної небезпеки у першому регіоні, а саме Херсонській області минуло 30 днів. Це фактичної такий же час як і минулої хвилі, тобто вчасно запровадженні карантинні обмеження, дозволи нам йти середньостатистичними темпами”, — зазначив Ляшко.

В Україні вийти з “червоної” зони адаптивного карантину можуть Запорізька, Київська, Луганська і Одеська області. Це може статися вже наступного тижня, повідомляє  РБК-Україна з посиланням на керівника Центру економіки охорони здоров’я Київської школи економіки Юрія Ганіченка.

“З наступного тижня ми можемо побачити активний вихід з “червоного” рівня епіднебезпеки. Ми бачимо чотири регіони, які є найближчими кандидатами на вихід вже з наступного тижня – Запорізька, Київська, Луганська і Одеська області”, – розповів Ганіченко.

Експерт додав, що до цієї четвірки регіонів також може доєднатися Львівська область.

Як передає “Укрінформ”, станом на 16 листопада в червоній зоні епіднебезпеки знаходяться столиця та 17 областей. Так, до червоної зони епідемічної небезпеки віднесено Київ, Волинську, Дніпропетровську, Донецьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Київську, Луганську, Львівську, Миколаївську, Одеську, Рівненську, Сумську, Херсонську, Хмельницьку, Чернігівську та Черкаську області.

У жовтій зоні епіднебезпеки перебувають Кіровоградська та Тернопільська області. Решта регіонів — у помаранчевій.

Рівень захворюваності на COVID-19, при визначеному показнику 75 на 100 тис. населення, по країні складає 759 на 100 тис населення.

Найвищий рівень захворюваності в Сумській — 1062, Миколаївській — 1064, Полтавській областях — 1016.

Рівень госпіталізацій по країні становить 76,9, при визначеному показнику 60 на 100 тис. населення.