«Мова тут ні до чого, це дурниці»: скандальна заява Зіброва про концерт до Дня Незалежності шокувала українців

0
14032

Відомий український співак Павло Зібров виправдався за пісні російською мовою на святі Дня Незалежності в Києві. При цьому він сказав, що претензії до російських пісень – це дурниці.

Про це повідомляє РБК-Україна, пише “Цинічний Львів”.

Зібров розповів, чому погодився брати участь у попурі на концерті до Дня Незалежності, а також, чому не відмовився співати на мові агресора.

Артист назвав претензії до мови пісень на скандальному концерті дурницями. У попурі прозвучало 42 знакових для України пісні. Зібров виконав російськомовні “Все будет хорошо” Вєрки Сердючки і “Нино” Олега Винника.

“Прекрасна організація, все було сучасно і креативно, – вважає Павло Зібров. – Мені багато писали: чому співали мовою агресора? (сміється). Але мова тут не при чому, це дурниці. Тоді і німецькою не можна співати, адже німці ж на нас нападали. Не можна так говорити про мову будь-якого народу”, – сміється артист.

Він зазначив, що в концерті були пісні лише українських артистів. І музиканти співали українською, російською та татарською (пісня Джамали “1944”, яку виконала Юлія Саніна).

Нагадаємо, Ігор Кондратюк жорстоко прокоментував скандальний концерт до Дня Незалежності.