Моторошна історія на Вінничині: кіт задушив 9-місячне немовля

0
951

Шокуючий випадок, який стався у Липовецьком районі, що на Вінниччині, стався шокуючий випадок: кіт задушив 9-місячну дівчинку, яка спала у візочку.

Про це йдеться у повідомленні начальника Липовецького відділення поліції ГУНП у Вінницькій області Дармограя Павла Валерійовича.

“Маємо прикрий випадок. Надзвичайна подія була 30 листопада. Прийшло повідомлення близько 13.30. Мама поставила візочок з дитиною і сама поралась по хазяйству. Потім, коли вона закінчила свої господарські справи, підійшла до візка, а там лежить на дитині кіт. І дитина вже мертва. Відповідно направили дитину на судмедекспертизу. Сьогодні проводили розтин, експерт попередньо сказав, що асфіксія, ніяких більше тілесних в дитини не було”, — повідомив начальник поліції.

Так, 30 листопада о 13.42 диспетчер повідомила поліцію, що дитина без ознак життя. Наразі ніяких заходів стосовно батьків не вживають, з матір’ю працюють відповідні служби.

“Ніяких заходів поки не вживаємо, враховуючи те, що там зараз психологічна проблема в родині. Думаю, в подальшому вже будемо розбиратись — коли вже будуть висновки, коли проведуть поховання дитини. Тримаємо на контролі, служби працюють з матір’ю — поспішних висновків не робимо… До тварини ніхто не вживав заходів”, — зазначив Дармограй.

У поліції відкрили кримінальне провадження, але розглядають лише одну версію – нещасний випадок. “Труп дитини направлено на експертизу. Попередньо діагноз – це механічна асфіксія. Мама вказує, що тварина лягла і заснула на голові в дитини”, – каже начальник Липовецького відділу поліції Павло Дармограй.

Своєю чергою, для ветеринарів історія не така однозначна. Кажуть, дитя, навіть тепло закутане, мало б, задихаючись, перекинутися на бік або хоча б крутити головою. Кіт ніколи не спатиме, якщо йому незручно.

“Все залежить від величини тварини і від того, як дитина була запеленана. Зрозуміти психологію тварини неможливо. У них є інстинктивність, а тому незначні рухи дитини могли просто ніяк не сприяти тому, щоб кіт змінив своє положення. Можливо таке, що кіт просто звик і знав, що це одна сім’я, і міг не відреагувати на рухи”, – пояснив ветеренар Іван Левінський.