Москва висунула Києву ультиматум і чекає на переговори на своїх умовах

0
1896

Судячи з тих подій, які відбуваються на фронті і виходячи з тих заяв, які роблять спікери Кремля, Москва висунула Києву ультиматум – чи то президент Зеленський йде на переговори на тих умовах, які озвучує Путін, чи то Росія починає масштабний наступ на ключових напрямках.

Як повідомляє “Цинічний Львів”, таку думку озвучив в інтерв’ю сайту “Обозреватель” колишній голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії Микола Маломуж.

Екс-глава СЗР зазначає, що Росія зараз продовжує розгортати наступ зі спробою вибити населені пункти Луганської області і розгорнути масований наступ у Донецькій області, в результаті взявши під контроль міста: Північ, Слов’янськ, Бахмут, Краматорськ.

Путін має намір заявити статус-кво повністю захоплених Донецькою та Луганською областями, про сухопутний коридор у Крим, який він утримуватиме і надалі і ставитиме в такому форматі умови про мирні переговори. Микола Маломуж додав, що ультиматум Путіна насправді простий: або протягом кількох тижнів росіянин розпочинають наступ на Донбасі, посилюючи свої угруповання, зокрема на Харківському напрямку, або переговори мають відбутися на тих умовах, які озвучує Кремль.

Самі умови вже неодноразово були озвучені – це визнання так званих квазіреспублік “ДНР” та “ЛНР”, які Росія хоче приєднати до своєї території, далі йде вимога про “демілітаризацію”, відмову України від західних видів озброєнь та нейтральний статус України. До того Росія ще виставляє вимогу про статус-кво щодо окупованих територій, які зараз утримує Росія в Херсонській, Запорізькій та Харківській областях.

Ну і як тиск на офіційній Київ Москва використовує ракетні обстріли мирних міст України.

Це робиться для того, щоб українська влада швидше погоджувалась на ті умови, які озвучує Путін.