Морський акваріум з рибами для дому

0
204

Успішна покупка морського акваріума в більшості випадків залежить від часу, який ви витратите на дослідження морських риб або коралів, які ви виберете собі. І тільки після, вже справа доходить до вибору самого акваріума.

В цілому стандартні акваріуми коштують не дешево, а морські ще дорожче. Однак майте на увазі, що велика частина витрат буде пов’язана з обладнанням, вибору морської риби та коралів для нього. Але новачкам, як правило, слід триматися подалі від самодіяльності у вибору всього цього. Краще встановіть свій бюджет і закупіть все необхідне зі спеціалістом.

Вам потрібно буде продумати, де ви будете ставити морський акваріум. Це допоможе вам зрозуміти, наскільки великий у вас може бути акваріум. Його слід розміщувати там, де він буде видний, але не в самій завантаженій частині будинку, оскільки надмірна активність може турбувати ваших підводних мешканців. Резервуар слід зберігати далеко від прямих сонячних променів, так як це може сприяти зростанню водоростей і коливань температури. Його також потрібно тримати подалі від вікон або вентиляційних отворів, оскільки протяги можуть порушити водне середовище.

Після того, як ви визначили свій бюджет, пора визначити, якого розміру морський акваріум ви можете купити собі.

Чим більша риба, тим більший потрібен акваріум. Ви повинні пам’ятати, що морська риба для акваріума дуже при вередлива у обслуговуванні і її потрібно дуже ретельно підбирати. Хороша ідея-визначити максимальний розмір акваріума, який ви можете розмістити в своєму будинку, перш ніж досліджувати, яку рибу помістити туди і скільки особин там поміститися. Само собою зрозуміло, що чим більша його ємність, тим дорожче буде ціна.

Деякі питання, які слід задати під час покупки живності:

  • Яких розмірів виростуть види, і які параметри води їм знадобляться?
  • Чи розмножується цей вид в неволі?
  • Чи легко цей вид переносить певні захворювання (і як їх запобігти)?
  • Якщо ви хочете отримати різні види, подумайте про те, як вони взаємодіють один з одним.