«Morphine» – любов як наркотик та ейфорія. Історія нового літнього синглу Oleg Novosad

0
558

Після успішного попереднього релізу треку «Summer”, музичний продюсер, діджей Oleg Novosad вирішив не затягувати з випуском нової роботи. За словами продюсера, зараз жителям планети Земля надзвичайно потрібна легка, настроєва літня музика. Таким і є наступний його трек  Morphine», в якому Oleg Novosad і надалі дотримується проєвропейського напрямку. 

«Я, творча особистість, і зазвичай всі ідеї треків мені приходять під час емоційних піднесень, коли я бачу естетику і можу сповна нею насолодитись. 

Минулого року, під час відпочинку в Сардинії, мені наснився дуже солодкий сон.. Неймовірні пляжі, лагідне сонце та фантастичні місцевості, де нам довелось побувати, викликали дуже позитивні емоції, якусь особливу атмосферу абсолютної гармонії усіх складових в мені і тому, що я бачив навколо. Пам’ятаю як з самого ранку сів і  буквально за декілька хвилин підібрав акорди до пісні. Не знаю чому, але грав щіпками, і ритм мені дуже зайшов,  та перша фраза появилась моментально: “In the morning you are my coffee”. 

Вона одразу викликала асоціацію літнього ранку в одній з локацій: широко відчинені вікна та вихід у терасу  на пагорбі в Trinità d’Agultu e Vignola, з якої відкривався прекрасний вид, з однієї сторони це було  море, а з іншої грандіозні краєвиди гір. Уявіть собі: прокидаєшся зранку десь в Італії, з боку лежить неймовірна красуня (чи красень) і єдина твоя проблема сьогодні – що вибрати на сніданок – кавун чи персик, каву чи сік, а можливо вино!!! Це величезний заряд енергії, і ти розумієш- « ось воно Щастя».  Звідси і рядки з пісні:

“In the morning you are my coffee

So beautiful – my morphine”

Слово morphine у однойменній пісні (морфін / морфій)  має лише позитивний підтекст – любов як наркотик та ейфорія. Текст до цієї пісні був написаний буквально за годину. До кінця дня було готове аранжування, в якому максимально багато тропічних ударних та перкусії: декілька видів тамбуринів, шейкерів, томів та цимбал; синтезатори, які переносять вас на Гаваї, а в останньому “приспіві” навіть є укулеле (яке ледь-ледь чути). Трек «Morphine» сповна передає літній настрій та атмосферу. Та як виявилося такий легкий по настрою трек, на студії потребував найбільше зусиль і записувався дуже важко і довго. 

“Признаюсь чесно, під час запису на студії, атмосфера була дуже напружена, адже кожен розумів, що це має бути щось особливе. І це було того варте. Наша команда відпрацювала відмінно, і ми дуже задоволенні результатом. І я щиро вірю, що трек займе своє почесне місце і у вашому плей листі.”

Артист не збирається зупинятись і вже готує нові треки. Незабаром діджей та музичний продюсер презентує відео роботу та цікаву колаборацію з українським виконавцем. З таким інтузіазмом  Oleg Novosad впевнено крокує на терени не лише вітчизняного, але і європейського шоу бізнесу. 

Пісню можна прослухати тут: