Монастир Московського патріархату виступив проти пам’ятника воїнам АТО у Холодному Ярі

0
1099

Церковників не влаштовує, що монумент розташований надто близько до їхніх городів.

На Черкащині зі скандалом зводять звичний для наших часів

Храм Московського патріархату на Черкащині виступив проти пам`ятного знаку українським бійцям на Донбасі. У серці історичного лісу Холодного Яру зведенню знака вшанування протистоїть храм Московського патріархату, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Проти патріотичного монументу виступив Мотронинський жіночий монастир. Пам’ятник пропонували встановити на межі полів і городів у найвищій точці яру, котрий уславили оспівані Тарасом Шевченком гайдамаки. “Ми на своїй землі, ми звернулися з пропозицією встановити пам’ятник. Ті, які зараз користуються землею, відмовили нам”, – обурені музейники, історики, волонтери та ветерани АТО/ООС.

Ентузіасти переконують, що до останнього пропонували церковникам домовитися, однак ті проігнорували ділові зустрічі. Тоді вирішили монтувати знак без урахування думки монастиря. Поки тривають роботи, послушниці навпроти садять город і переконують, що не розуміють, чому треба ставити пам’ятник саме поруч із їхніми полями.

“Добру справу взяли б та освятили. Люди гинуть за те, щоб вони спокійно тут. Я не розумію, чого вони так”, – дивуються представники бійцівського корпусу, котрі допомагають зводити знак.