Close Menu
    Facebook X (Twitter) Instagram
    • Статті
    • Блоги
    • Відео дня
    • Інтерв’ю
    • Фото дня
    Facebook Instagram Telegram
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    • Цинічний
    • Політичний
    • Економічний
    • Культурний
    • Туристичний
    • Спортивний
    • Україна
    • Львівщина
    • Інше
      • Громадський
      • Історичний
      • Світ
      • Життя
      • Війна з Росією
      • Музика
      • Від шефа
    Цинічний ЛьвівЦинічний Львів
    Головна Сторінка » МОН оприлюднило нові правила вступу до ВНЗ на 2021 рік
    Освітнє

    МОН оприлюднило нові правила вступу до ВНЗ на 2021 рік

    adminBy admin16.10.2020Коментарів немає2 Mins Read
    Facebook Twitter Telegram

    Міністерство освіти та науки оприлюднило наказ про затвердження нових умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти. Згідно із цим документом, вступна кампанія розпочнеться у липні 2021 року.

    Про це інформує “Цинічний Львів” з посиланням на Захід.нет.

    «Ми плануємо провести наступну вступну кампанію в липні 2021 року, щоб і вступники, і члени приймальних комісій мали час на відпочинок перед початком нового навчального року. Оскільки ще не відомо, як буде розвиватися ситуація з поширенням коронавірусу, майже всі вступники (у тому числі й на основі ОКР молодшого спеціаліста) зможуть подавати заяви на вступ в електронному вигляді», – повідомив в.о міністра МОН Сергій Шкарлет.

    Відповідно до змін, обов’язкове ЗНО з української мови та літератури залишиться для вступників на спеціальності гуманітарного та соціального спрямування. На інші спеціальності абітурієнти зможуть проходити тестування лише з української мови. Незважаючи на це, МОН заявляє, що «тест з української мови міститиме й компетентнісні завдання, які передбачають знання літератури».

    Наступного року для більшості спеціальностей розширять перелік предметів ЗНО, які можуть використовуватись як третій конкурсний предмет. Окрім цього, для вступу на всі спеціальності абітурієнти зможуть використати результати тестувань з української мови та літератури 2018-2020 років.

    Для участі у конкурсу на лікарські спеціальності потрібно мати, як і в минулих роках, вступникам потрібно набрати щонаймеше 150 балів із другого та третього конкурсних предметів. Утім, ця вимога не буде поширюватися на тих, хто матиме конкурсий бал вище 175. Обов’язковими предметами ЗНО для вступу на ці спеціальності буде українська мова та математика, а третім предметом вступник зможе обирати біологію, хімію або фізику.

    Серед інших змін – обмеження кількості заяв, які вступник зможе подати на контракт, їх скоротили до 30.

    Для вступників на магістратуру ЄВІ (Єдиний вступний іспит з іноземної мови) стане обов’язковим для всіх спеціальностей. Окрім цього, навчальний заклад зможе збільшити вагу балу за складення вступного істпиту. Також вступники зможуть використовувати результати ЄВІ 2020 та 2021 років, результати ЄФВВ (Єдиного фахового вступного випробування) – лише 2021 року.

    Зазначимо, що з 2021 року випускники також зможуть складати ЗНО із 5 предметів. До цього часу максимальна кількість була 4. Всі програми ЗНО поточного року вже оприлюднені на сайті Центру оцінювання якості освіти в розділі «Підготовка до ЗНО». З огляду на складну епідеміологчну ситуацію орієнтовними термінами проведення зовнішнього незалежного оцінювання було названо період з 21 травня по 16 липня.

     

    вступ вступна кампанія мон правила
    Share. Facebook Twitter Telegram Copy Link

    Схожі публікації

    Львівщина

    У Львові студенти отримали сертифікати про підтвердження високого рівня юридичної англійської мови

    15.03.2026
    Вибір редакції

    У Львові на подвірʼї школи сталася стрілянина, є поранений

    24.11.2025
    Освітнє

    Читання дитячої літератури: найкращий спосіб розвитку дитини

    05.08.2025
    Останні публікації

    Хлопець з Дрогобича організував хакерську групу, яка продала 610 тисяч ігрових профілів ворогам

    27.04.2026

    У жахливій ДТП на Львівщині постраждали 4 людей (ФОТО)

    27.04.2026

    В багатоквартирному будинку у Львові стався гучний вибух, є загиблий (ФОТО)

    27.04.2026

    З ворожого полону повернулися сім захисників з Львівщини

    24.04.2026

    У центрі Львова 14-річний підліток на самокаті влетів у 2-річну дівчинку

    23.04.2026

    Біля Львова у ДТП загинула 63-річна водійка Hyundai Elantra (ФОТО)

    23.04.2026
    Цинічний Львів
    Facebook Instagram YouTube Telegram
    • Реклама на сайті
    • Контактна інформація
    • Privacy Policy

    © 2026 При повному або частковому відтворенні матеріалів активне посилання на cynicallviv.com.ua .обов'язкове. Адміністрація сайту може не поділяти думку автора і не несе відповідальності за авторські матеріали.
    E-mail редакції: cynicallviv@gmail.com

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.