Молода українка згоріла заживо у пожежі в Польщі

0
788

Сьогодні вночі внаслідок пожежі в імпровізованому робітничому готелі, що у Мазовєцькому воєводстві, загинула одна особа. За неофіційною інформацією, заживо згоріла молода українка, а у будинку проживало кількадесят працівників з України.

Про це повідомляє Польське радіо, передає “Цинічний Львів”.

Трагічна пожежа трапилася у ніч з неділі на понеділок у селі Ґурашка. Коли пожежники прибули на місце події, імпровізований готель, у якому жило кількадесят українських працівників, горів з обох сторін.

За словами речника Державної пожежної служби в Отвоцьку Мацєя Лодиґовського, з будинку вдалося вибігти приблизно 20 особам. Всередину будівлі відразу зайшла група рятувальників у дихальних апаратах, котрі намагалися обшукати територію, але, після перевірки шести приміщень, рятувальники змушені були відступити, бо була загроза обвалу легкої конструкції з листового металу.

Опісля, в одному з приміщень виявили частково обгоріле тіло.

Наразі невідомі причини пожежі.

За неофіційною інформацією, жертвою є молода працівниця з України, а у переобладнаному з теплиці, покритому бляхою та утепленому мінватою будинку, у якому не було вікон, жило приблизно 20 інших українських працівників, котрі працювали на садівничому підприємстві.

Як раніше писав “Цинічний Львів”, у Львові до тла згорів автомобіль, в якому їхали українці.