Молода українка бореться за життя після страшної автотрощі: ми можемо їй допомогти

0
848

У Вінниці в моторошній автотрощі важко травмувалася 27-річна жінка – Леся Равлюк. Вона отримала численні травми: переломи рук, ніг, тазу та щелепи, дуже пошкоджено обличчя. Зараз Леся знаходиться в реанімації за її життя бороться медики. У дівчини немає рідних, тому вона потребує допомоги.

Про це повідомляє Sophie Kopach на своїй сторінці у фейсбуці, пише “Цинічний Львів”.

У своєму дописі Софія пише:

“Допоможіть врятувати!!!

В жахливій автотрощі ледь не загинула 27 – річна Леся Равлюк. ТЕРМІНОВИЙ ЗБІР КОШТІВ НА ЛІКУВАННЯ

Дівчина не спілкувалася з рідними та проживала на орендовані квартирі. 12 грудня її життя зупинилось на межі зі смертю – зараз рятують в реанімації. Переломи рук, ніг, тазу та щелепи, дуже пошкоджено обличчя. ДТП сталося в районі Муніципального ринку. Разом з нею в авто була колега та невідомий чоловік… Дівчина з Хмельницької області. З рідних знайшли лише брата, який проживає неподалік Вінниці… Та коштів на лікування не вистачає… Препарати дороговартісні та потрібні терміново!!!

Збором коштів займається голова БФ “Діма Шилов” Надія Дмитрієва. Кошти збираються на особисту карту, тому що окрім ліків та препаратів потрібне харчування та особисті речі. Спостерігати за грошовими переказами та витратами можна на сторінці фонду.

ПРОСИМО У ВСІХ НЕБАДУЖИХ ДОПОМОГИ. ДІВЧИНА У ВАЖКОМУ СТАНІ.ПОТРЕБУЄ ТЕРМІНОВОГО ЛІКУВАННЯ.

Всіх охочих допомогти, хоча б чимось, просимо звертатися до Надії Дмитрієвої та журналіста газети Софії Копач

4149499138898042 Дмитрієва Надія Василівна (приват банк)”.

Нагадаємо, через байдужість лікарів померла маленька дівчинка.