Між анексованим Кримом і Україною відновлять пасажирські перевезення – міністр

0
752

Сьогодні через адмінкордон не їздить жоден український державний транспорт.

Між анексованим Росією Кримом та материковою Україною відновлять транспортне пасажирське сполучення. Нині там через адмінкордон не їздить жоден український державний транспорт.

Про відновлення транспортного сполучення в інтерв’ю “Радіо Свобода” повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

“КПВВ, звичайно, ми будуємо. Зараз там через певні проблеми передали це будівництво і замовником стала “Укрзалізниця”. Вони зараз займаються цим проєктом. Я думаю, що вчасно, як було поставлене президентом завдання, це все побудується – КПВВ “Чонгар” і “Каланчак”. Сервісна частина там також буде побудована. І будуть там відповідні станції. Ну, а вже конкурси на перевізників буде проводити місцева влада також за нашої участі”, – зазначив міністр.

Згодом Міністерство інфраструктури України уточнили про що йдеться:

“Йдеться про створення людських умов для пасажирів, які матимуть змогу на станції біля КПВВ сісти в автобус легального українського перевізника і прямувати далі Україною. Крим – це Україна. Наші громадяни заслуговують на сервіс. На наступному тижні я інспектуватиму хід робіт з розбудови КПВВ. Проект будівництва КПВВ переданий АТ “Укрзалізниця” і буде завершений вчасно”, – підсумував Міністр інфраструктури.